Zábavné soutěžní hry

Riskuj, Bingo anebo Videostop? Modifikace známých TV pořadů rozproudí zábavu.

Jak zabavit malé publikum i velké auditorium se stovkami hostů, a přitom se vyhnout pasivnímu diváckému zážitku? Zahrajte si známou TV soutěž ušitou přímo na míru vašemu eventu.

V exkluzivní spolupráci s ANED Entertainment Direction pro vaše live i online eventy organizujeme unikátní soutěžní hry, které vznikly modifikací známých TV pořadů. Videostop, Máme rádi Česko, Chcete být Milionářem, Riskuj, Bingo a další.

Součástí hry jsou i na míru vytvořené herní prvky jako například přihlašovací tlačítka, zobrazovací software, zvukové efekty apod. Za léta spolupráce máme již vystavěnou i obsáhlou databázi pestrých otázek. Na klíč vám dodáme celé řešení včetně techniky a moderátora.

Hry je možné realizovat jak pro menší skupinky (cca do 100 osob), tak pro velké eventy s několika stovkami účastníků. Diváci se do hry zapojují pomocí webové aplikace pro mobilní telefony.

Klíč k úspěšné zábavě ale není jen v dokonalém technickém provedení – tím nejdůležitějším je správné nastavení otázek a úkolů přímo pro vaše publikum/společnost. Naši klienti to oceňují opakovanými poptávkami.

Aktuálně nabízené soutěžní hry

  • Videostop / Filmový kvíz
  • Máme rádi… (vycházející z principů soutěžní hry Máme rádi Česko)
  • Riskuj
  • Chcete být Milionářem
  • Bingo

Někteří lidé krásné zážitky vyhledávají, jiní je tvoří. My vám rádi pomůžeme s obojím.

#